Rekondiční a sportovní masáž

Masáž je dotyková terapie, která je nejen příjemným a uvolňujícím zážitkem,ale navíc je prospěšná pro tělesné zdraví.

Uvolňuje napětí v těle, uklidňuje mysl, má léčebné účinky a také pozitivní vliv na celý organismus člověka.

Důkladnější masáž působí na hlouběji uložené svaly a odstraňuje jejich napětí a ztuhlost. Uvolňuje a natahuje ty svaly,které se napětím zkrátily, a tím pomáhá odstranit jejich bolest a zlepšit přirozené držení celého těla.


Fyzický efekt masáže se také přímo projevuje na činnosti lymfatického systému. Pomáhá tělu vylučovat kyselinu mléčnou a jiné odpadní látky, které způsobují bolest a potíže ve svalech a kloubech.

Jedním ze základů pro zdravé fungování celého těla, je zdravý oběhový systém. Tomu velice dobře masáž napomáhá. Zvyšuje periferní krevní oběh i celé krevní řečiště, umožňuje lepší okysličování krve a účinnější přívod živin do celého těla.

Může pomoci zmírnit celou řadu zdravotních problémů, včetně bolestí hlavy a zažívacích potíží.


Pravidelné masáže podporují činnost imunitního systému!!! Podle výzkumů se může tento ochranný účinek projevovat i celý týden po poslední masáži.

Masáží jsou také odlupovány částečky staré kůže, což se projeví svěžejším vzhledem pokožky.

Mnoho lidí objeví masáž, až když má potíže, což je škoda, je to totiž vynikající prevence a navíc příjemná.

Někteří lidé se stydí za své tělo a mají pocit, že jsou příliš tlustí nebo neatraktivní na to, aby mohli být masírováni. Masáž má však ale přesně opačný účinek!!!

Ze svého těla budete mít naopak mnohem lepší pocit ! Pozor!!! Na masáž nechoďte po požití alkoholu, také v případě, že jste nemocní (infekční , nádorové či horečnaté onemocnění), dále pak se závažnou srdeční chorobou či podezření na hemofilii. V těhotenství je nutná porada s gynekologem!!!

OČKOVÁNÍ na cokoli před masáží je nežádoucí a ze zdravotního hlediska nebezpečné!! Po očkování na Covid přijďte na masáž nejdříve po 3 týdnech. U ostatních očkování stačí 5 dní.

Masáž šíje a krku provádím na speciální masážní židli.

Před masáží nahřívám cca 10 min. infralampou zdarma.

Masáž celého těla trvá cca 120 minut.

Masáž záda+šíje+krk trvá cca 45-60 minut

Ostatní kombinace a druhy jsou uvedeny v ceníku